WITAMY W PERU

+51 945 742 792
                   
Aktualnie w Limie jest: Monday, 22-10-2018, godz. 07:38   •   NAJBLIŻSZY WYJAZD: Amazonia 5-14 PAŹDZIERNIK   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   Gdzie możesz kupić bilet: skyscanner.pl, momondo.pl, tripsta.pl   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!
KTO Z NAMI JEŹDZI

Jak stwierdzili uczestnicy ostatniej wyprawy, jesteśmy „low -costem” wśród agencji trampingowych, dlatego stanowimy doskonałą alternatywę dla młodych ludzi i studentów. To oni zwłaszcza dysponując dużą ilością wolnego czasu i skromnym budżetem decydują się na przeżycie przygody.

Ale w peruexpedicion nie zamykamy się na jakąkolwiek grupę docelową. Jeżdżą z nami ludzie którzy latami odkładali na podróż swojego życia jak i osoby prowadzące własne firmy i w ten sposób odpoczywające od stresów w pracy.

Uczestnikami naszych wypraw są ludzie w każdym wieku którzy lubią podróżować bez ograniczeń, poznając i odkrywając miejsca których nie mogliby zobaczyć jadąc z biurem podróży. Jeśli  drzemie w Was pasja odkrywcy i chęć poznania "nieznanego", gdy jesteście  „młodzi duchem”  i szukacie niezapomnianych przygód i przeżyć o których będziecie pamiętać latami, zapraszamy do nas.

      

 

Przekrój osób które zdecydowały się z nami zobaczyć Peru jest tak różnorodny, że trudno byłoby zdefiniować jeden „typ turysty” zainteresowanego takim sposobem podróżowania i poznawania. Czasami celem wyjazdu wcale nie jest chęć zobaczenia innej kultury i egzotyki, ale chęć nawiązania nowych kontaktów, pewien rekonesans biznesowy i możliwości prowadzenia interesów.

Inną grupę stanowią ludzie zainteresowani emigracją, możliwością zamieszkania, bądz kupna ziemi albo osoby, które na jesieni swojego życia chciałyby osiąść w ciepłym klimacie dookoła mandarynkowych drzewek i owoców mango. Niewiele osób wie, że Polacy mają duże doświadczenie w emigracji do Peru, bo już w dziewiętnastym wieku polscy osadnicy podieli próbę założenia polskiej koloni i osiedlili sie nad brzegami Ucayalii.

Obecnie dzięki pozytywnym zmianom w gospodarce i ekonomii , a przede wszystkim przyjaznemu prawu emigarcyjnemu Republiki Peru, polonia powiększa się z roku na rok osiedlając się niemal w każdym zakątku kraju.

Każdy kto myśli o wyjeździe musi bezwzględnie pamiętać, że tramping to nie wycieczka obiazdowa!  Dlatego osoby decydujące się na wyjazd powinny dysponować pewnym zestawem cech które są pomocne w podróży. Nasze wyprawy są dla:

*ludzi towarzyskich i bezkonfliktowych

*dla pasjonatów poznawania świata z jego zaletami i wadami

*dla osób lubiących przebywać w grupie, dzielić się wrażeniami, wymianiać doświadczenia i uczestniczyć w imprezach

*dla ludzi elastycznych którzy lubią przygodę, odkrywanie nowych ścieżek, kuchni, zapachów, ciekawych warunków życia lokalnych mieszkańców

*dla każdego kto ma choć średnią kondycję fizyczną i lubi aktywny wypoczynek

 

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
TripCONNECTKochamyPeruibermaxxRadio KoszalinRadiowy Klub Obieżyświata1