WITAMY W PERU

+51 945 742 792
                   
Aktualnie w Limie jest: Wednesday, 25-04-2018, godz. 07:07   •   NAJBLIŻSZY WYJAZD: 28 kwiecień - 14 maj Peru i Boliwia!   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   Gdzie możesz kupić bilet: skyscanner.pl, momondo.pl, tripsta.pl   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!
Nowość! PERU- EKWADOR Styczeń 2018 !
                                                                                               
Wyprawa: Z plecakiem przez Imperium Inków

Opis wyprawy: wyjazd dla osób, które zawsze marzyły o przygodzie i egzotyce, ale zawsze wahały się w podjęciu decyzji.

Będzie to włóczęga z plecakiem przez Peru i Ekwador pod okiem doświadczonego przewodnika.  Przejedziemy przez całą północ Peru usianą starożytnymi ruinami, zobaczymy najstarsze miasto Ameryki- Caral, zatańczymy w Trujillo, odwiedzimy Chan Chan, Lambayeque, Piurę, wyśpimy się na plaży, wykąpiemy w oceanie i zjemy owoce morza prosto z kutra.

Odwiedzimy krokodyle w Tumbes i plantację bananów w ekwadorskim Machala. Wejdziemy na wulkan, zjedziemy do dżungli, wykąpiemy się w wodospadach, aż dotrzemy do Quito.

Polecana: wszystkim, którzy kochają życie, lubią obserwować życie ulicy i rozmawiać z ludźmi. Fotografom przyrody, ciekawym smaków i zapachów latynoskiej kuchni. Podróżnikom, którym nie przeszkadza zimna woda pod prysznicem, długie przejazdy, ostre słońce i latynoski chaos.

Liczba uczestników: 6 - 12 osób

Ogólny program wyjazdu:

Część I Dla wszystkich, którzy w Peru jeszcze nie byli

DZIEŃ 1 Przylot do Limy. Powitanie na lotnisku i przejazd do miejsca zakwaterowania. Spotkanie organizacyjne, kolacja i odpoczynek.
DZIEŃ 2 Transfer na lotnisko i przelot do Cusco. Aklimatyzacja na wysokości 3.499m.n.p.m i powitalna herbata z liści koki. Zwiedzanie Starówki, targu San Pedro, Muzeum Kawy, świątyni Coricancha. Nocleg.
DZIEŃ 3 Przejazd przez Świętą Dolinę Inków do Ollantaytambo, zwiedzanie inkaskiej twierdzy, pociąg turystyczny do Aguas Calientes. Zakwaterowanie i gorące wulkaniczne źródła.
DZIEŃ 4 Zwiedzanie Machu Picchu i powrót do Cusco.
DZIEŃ 5 Po śniadaniu lot powrotny do Limy. Zwiedzanie Limy kolonialnej, odpoczynek. Połączenie z resztą grupy. Wieczór na sprawy organizacyjne.
 

Część II Dla wszystkich, którzy już w Peru byli i chcą dołączyć do wyprawy od tego momentu.

 DZIEŃ 1 (5) Przylot do Peru dotarcie do hotelu i połączenie z resztą grupy. Wieczorem sprawy organizacyjne i wyjście na miasto. Lima by night.

Proponowana trasa na dalszą podróż: Lima- Barranca- Caral- Chimbote- Trujillo- Chiclayo- Lambayeque-  Piura- Mancora- Tumbes- przejście graniczne z Ekwadorem- Machala- Cuenca- Riobamba- Ambato- Bańos- Quito.

Przewidywany czas: 5 dni (część I)  + 16 dni ( część II ) = 21 dni

Poziom trudności: średni, palące słońce, długie przejazdy, wymagana średnia kondycja fizyczna, cierpliwość i poczucie humoru

Koszta: w zależności od liczby uczestników, na miejscu każdy płaci za siebie sam i tylko za to z czego faktycznie korzysta. Po szczegóły zapraszamy do rozmowy bezpośredniej przez Skypa lub telefonicznie. Liczba uczestników ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń i rozmowa bezpośrednia.
 

Lima

Cusco

Puerto Maldonado

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Radio KoszalinRadiowy Klub Obieżyświata1KochamyPeruibermaxxTripCONNECT